Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@08:30(CET) | Wuxi Wugou vs Suzhou Dongwu
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@08:30(CET) | Shanghai Jiading Huilong vs Liaoning Tieren
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@08:30(CET) | Dalian Yingbo vs Guangxi Pingguo Haliao
|
1:0 | 1:0 | 1:0 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | Bucaramanga vs Envigado
|
2:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@00:10(CET) | Atl. Nacional vs Dep. Pasto
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:20(CET) | Aguilas D. vs Santa Fe
|
0:0 | 1:1 | 1:1 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | El Nacional vs Dep. Cuenca
|
0:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@21:30(CET) | Tecnico U. vs Macara
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@00:00(CET) | Independiente del Valle vs Aucas
|
-:- | 1:1 | 1:1 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | 11 Deportivo vs Alianza FC
|
1:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@22:15(CET) | Dragon vs Luis Angel Firpo
|
0:2 | 1:4 | 1:4 | |||||
@22:30(CET) | Fuerte San Francisco vs Aguila
|
0:0 | 1:1 | 1:1 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Legon Cities vs Nsoatreman
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@16:00(CET) | Berekum Chelsea vs Bechem United
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@16:00(CET) | Great Olympics vs Aduana Stars
|
3:1 | 4:2 | 4:2 | |||||
@16:00(CET) | Bofoakwa Tano vs Karela
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@16:00(CET) | Medeama vs Dreams
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Asante Kotoko vs Nations FC
|
0:1 | 0:1 | 0:1 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@06:00(CET) | Renofa Yamaguchi vs Ehime
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@06:00(CET) | Fujieda MYFC vs Kumamoto
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@06:00(CET) | Kagoshima vs Yokohama FC
|
0:3 | 0:4 | 0:4 | |||||
@06:00(CET) | Vegalta Sendai vs Tokushima
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@06:00(CET) | V-Varen Nagasaki vs Kofu
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@06:00(CET) | Tochigi SC vs Oita
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@06:00(CET) | Iwaki vs Yamagata
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@06:00(CET) | Mito vs Chiba
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@06:00(CET) | Shimizu S-Pulse vs Blaublitz
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@09:00(CET) | Kusatsu vs Okayama Fagiano
|
0:0 | 1:2 | 1:2 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:00(CET) | Amorebieta vs Gijon
|
2:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@16:15(CET) | Huesca vs Burgos
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@16:15(CET) | Valladolid vs Eibar
|
0:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@18:30(CET) | Levante vs Elche
|
0:1 | 3:2 | 3:2 | |||||
@18:30(CET) | Mirandes vs Zaragoza
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:00(CET) | Santander vs Eldense
|
1:0 | 2:1 | 2:1 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Katsina United FC vs Abia Warriors
|
0:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@16:00(CET) | Kwara vs Enyimba
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@16:00(CET) | Plateau vs Akwa
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@16:00(CET) | Heartland vs Enugu
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@16:00(CET) | Lobi vs Bayelsa
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@17:30(CET) | Remo Stars vs Bendel
|
-:- | 2:0 | 2:0 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Trebisov
|
2:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Puchov
|
2:1 | 4:2 | 4:2 | |||||
@11:00(CET) | Liptovský Mikuláš vs Slovan Bratislava B
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@14:30(CET) | Dolny Kubin vs Povazska Bystrica
|
0:0 | 1:1 | 1:1 |
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:00(CET) | La Guaira vs Zamora
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@22:45(CET) | Monagas vs Caracas
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@01:30(CET) | Inter de Barinas vs Dep. Tachira
|
1:1 | 1:1 | 1:1 |