Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Liniers vs Quilmes
|
-:- | -:- | -:- | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Dock Sud vs Laferrere
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@21:30(CET) | Flandria vs Canuelas
|
-:- | -:- | -:- | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:40(CET) | San Martin Burzaco vs Excursionistas
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@19:30(CET) | Sportivo Italiano vs Midland
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@19:30(CET) | Villa San Carlos vs Los Andes
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@19:30(CET) | Colegiales vs Deportivo Merlo
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@19:30(CET) | Comunicaciones vs Deportivo Armenio
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@19:30(CET) | UAI Urquiza vs Sacachispas
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@19:30(CET) | Argentino de Merlo vs Fenix
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@19:30(CET) | Acassuso vs Villa Dalmine
|
-:- | -:- | -:- | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:30(CET) | Laferrere vs Flandria
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Midland vs Argentino de Merlo
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:30(CET) | Acassuso vs San Martin Burzaco
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@19:30(CET) | Fenix vs Liniers
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@19:30(CET) | Villa Dalmine vs Deportivo Armenio
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:30(CET) | Sacachispas vs Colegiales
|
0:2 | 1:4 | 1:4 | |||||
@19:30(CET) | Canuelas vs Villa San Carlos
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@19:30(CET) | Excursionistas vs UAI Urquiza
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@19:00(CET) | Deportivo Merlo vs Dock Sud
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@17:30(CET) | Los Andes vs Sportivo Italiano
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@00:10(CET) | Comunicaciones vs Fenix
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:30(CET) | Dock Sud vs Sacachispas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:30(CET) | Sportivo Italiano vs Canuelas
|
2:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@19:30(CET) | Flandria vs Deportivo Merlo
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@19:30(CET) | Liniers vs Midland
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:35(CET) | Colegiales vs Excursionistas
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@19:30(CET) | UAI Urquiza vs Acassuso
|
1:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
@19:30(CET) | Villa San Carlos vs Laferrere
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@19:30(CET) | Argentino de Merlo vs Los Andes
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@19:30(CET) | Deportivo Armenio vs Quilmes
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:00(CET) | San Martin Burzaco vs Villa Dalmine
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Deportivo Merlo vs Villa San Carlos
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@21:00(CET) | Los Andes vs Liniers
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | San Martin Burzaco vs UAI Urquiza
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Canuelas vs Argentino de Merlo
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Midland vs Comunicaciones
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:00(CET) | Sacachispas vs Flandria
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Villa Dalmine vs Quilmes
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@21:00(CET) | Acassuso vs Colegiales
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@00:00(CET) | Excursionistas vs Dock Sud
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Dock Sud vs Acassuso
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | UAI Urquiza vs Villa Dalmine
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:05(CET) | Comunicaciones vs Los Andes
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@21:00(CET) | Deportivo Armenio vs Midland
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@21:00(CET) | Flandria vs Excursionistas
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Liniers vs Canuelas
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@21:00(CET) | Sportivo Italiano vs Deportivo Merlo
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Villa San Carlos vs Sacachispas
|
0:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@21:00(CET) | Argentino de Merlo vs Laferrere
|
0:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@21:00(CET) | Quilmes vs Fenix
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@21:00(CET) | Colegiales vs San Martin Burzaco
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Laferrere vs Liniers
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Sacachispas vs Sportivo Italiano
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@01:10(CET) | Los Andes vs Deportivo Armenio
|
2:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Villa Dalmine vs Fenix
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Deportivo Merlo vs Argentino de Merlo
|
0:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@21:00(CET) | UAI Urquiza vs Colegiales
|
0:0 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Midland vs Quilmes
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@21:00(CET) | Excursionistas vs Villa San Carlos
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Acassuso vs Flandria
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@21:00(CET) | Canuelas vs Comunicaciones
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Liniers vs Deportivo Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@01:10(CET) | Comunicaciones vs Laferrere
|
1:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
@00:30(CET) | Argentino de Merlo vs Sacachispas
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@00:00(CET) | Colegiales vs Villa Dalmine
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Flandria vs San Martin Burzaco
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Sportivo Italiano vs Excursionistas
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@21:00(CET) | Fenix vs Midland
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@21:00(CET) | Quilmes vs Los Andes
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@21:00(CET) | Dock Sud vs UAI Urquiza
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Villa San Carlos vs Acassuso
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:00(CET) | Deportivo Armenio vs Canuelas
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Colegiales vs Dock Sud
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@21:00(CET) | Villa Dalmine vs Midland
|
0:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@21:00(CET) | Laferrere vs Deportivo Armenio
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@21:00(CET) | Excursionistas vs Argentino de Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:00(CET) | Deportivo Merlo vs Comunicaciones
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@01:00(CET) | San Martin Burzaco vs Villa San Carlos
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Los Andes vs Fenix
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Sacachispas vs Liniers
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Canuelas vs Quilmes
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:00(CET) | Acassuso vs Sportivo Italiano
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:00(CET) | UAI Urquiza vs Flandria
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Liniers vs Excursionistas
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@01:05(CET) | Comunicaciones vs Sacachispas
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Quilmes vs Laferrere
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@21:00(CET) | Fenix vs Canuelas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Sportivo Italiano vs San Martin Burzaco
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@21:00(CET) | Dock Sud vs Villa Dalmine
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Villa San Carlos vs UAI Urquiza
|
1:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@21:00(CET) | Deportivo Armenio vs Deportivo Merlo
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@21:00(CET) | Flandria vs Colegiales
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:30(CET) | Argentino de Merlo vs Acassuso
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Midland vs Los Andes
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Dock Sud vs Flandria
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | UAI Urquiza vs Sportivo Italiano
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@21:00(CET) | Deportivo Merlo vs Quilmes
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@01:10(CET) | Villa Dalmine vs Los Andes
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Acassuso vs Liniers
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:00(CET) | Laferrere vs Fenix
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@21:00(CET) | Sacachispas vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@21:00(CET) | Colegiales vs Villa San Carlos
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:30(CET) | San Martin Burzaco vs Argentino de Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:00(CET) | Excursionistas vs Comunicaciones
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | San Miguel vs Quilmes
|
1:0 | 1:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Quilmes vs San Miguel
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:30(CET) | San Miguel vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@18:00(CET) | Quilmes vs Los Andes
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Deportivo Armenio vs San Miguel
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:15(CET) | Los Andes vs Quilmes
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:30(CET) | Quilmes vs Acassuso
|
1:1 | 1:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:40(CET) | Los Andes vs Argentino de Merlo
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Deportivo Armenio
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@19:30(CET) | San Miguel vs Talleres Escalada
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:45(CET) | Talleres Escalada vs San Miguel
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Quilmes
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Argentino de Merlo vs Los Andes
|
0:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
@20:05(CET) | Deportivo Armenio vs Comunicaciones
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:00(CET) | Sacachispas vs Villa San Carlos
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:00(CET) | Talleres Escalada vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:00(CET) | Dock Sud vs Deportivo Merlo
|
1:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:00(CET) | Fenix vs Colegiales
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:00(CET) | Argentino de Merlo vs Quilmes
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:00(CET) | Canuelas vs Comunicaciones
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:00(CET) | Acassuso vs Los Andes
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Ituzaingo
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Talleres Escalada
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs UAI Urquiza
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:00(CET) | Ituzaingo vs Dock Sud
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Quilmes vs Fenix
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@16:00(CET) | Los Andes vs Argentino de Merlo
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Colegiales vs Sacachispas
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Acassuso
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs San Miguel
|
0:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:10(CET) | Fenix vs Los Andes
|
0:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Comunicaciones
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Quilmes
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Canuelas
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Argentino de Merlo vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Deportivo Merlo
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@18:30(CET) | San Miguel vs Colegiales
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@17:10(CET) | Talleres Escalada vs Ituzaingo
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs San Miguel
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Colegiales vs Villa San Carlos
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Talleres Escalada
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Argentino de Merlo
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Fenix
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Ituzaingo vs Acassuso
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:30(CET) | Los Andes vs Sacachispas
|
2:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Dock Sud
|
0:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:00(CET) | Argentino de Merlo vs Ituzaingo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs Deportivo Merlo
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Talleres Escalada vs Canuelas
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:00(CET) | Sacachispas vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Quilmes
|
1:2 | 1:3 | 1:3 | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Comunicaciones
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs UAI Urquiza
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@18:35(CET) | San Miguel vs Los Andes
|
0:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Los Andes vs Villa San Carlos
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@18:10(CET) | UAI Urquiza vs Talleres Escalada
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@17:30(CET) | Deportivo Armenio vs San Miguel
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Argentino de Merlo
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Ituzaingo vs Fenix
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:45(CET) | Deportivo Merlo vs Sacachispas
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@16:00(CET) | Quilmes vs Colegiales
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Acassuso
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:10(CET) | Colegiales vs Los Andes
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Ituzaingo
|
0:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs Comunicaciones
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@00:35(CET) | Talleres Escalada vs Dock Sud
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs UAI Urquiza
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Argentino de Merlo vs Canuelas
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Deportivo Merlo
|
1:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:05(CET) | Los Andes vs Quilmes
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Acassuso
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Sacachispas
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:35(CET) | Ituzaingo vs San Miguel
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Fenix
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Argentino de Merlo
|
1:3 | 2:3 | 2:3 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Villa San Carlos
|
0:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Colegiales
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Canuelas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs UAI Urquiza
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:10(CET) | Argentino de Merlo vs Dock Sud
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:05(CET) | Colegiales vs Deportivo Merlo
|
0:2 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Comunicaciones
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Ituzaingo
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Talleres Escalada
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Deportivo Armenio
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@00:00(CET) | Talleres Escalada vs Argentino de Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Fenix
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Quilmes
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@18:45(CET) | Ituzaingo vs Colegiales
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | Talleres Escalada vs Argentino de Merlo
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@22:00(CET) | Dock Sud vs Fenix
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Sacachispas
|
0:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs San Miguel
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Villa San Carlos
|
4:0 | 5:2 | 5:2 | |||||
@19:05(CET) | Deportivo Armenio vs Los Andes
|
1:2 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Ituzaingo
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:05(CET) | Fenix vs Talleres Escalada
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Colegiales vs Comunicaciones
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Dock Sud
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Canuelas
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:05(CET) | Los Andes vs Deportivo Merlo
|
2:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs UAI Urquiza
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Argentino de Merlo vs Acassuso
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:10(CET) | Talleres Escalada vs Sacachispas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Quilmes
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Colegiales
|
0:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Villa San Carlos
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:05(CET) | Dock Sud vs San Miguel
|
0:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Fenix
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Deportivo Armenio
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@20:30(CET) | Ituzaingo vs Los Andes
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:10(CET) | Colegiales vs UAI Urquiza
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs Argentino de Merlo
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | Los Andes vs Comunicaciones
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Dock Sud
|
3:0 | 3:2 | 3:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Canuelas
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Ituzaingo
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Acassuso
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@18:00(CET) | San Miguel vs Talleres Escalada
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:10(CET) | Argentino de Merlo vs Sacachispas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@00:10(CET) | Ituzaingo vs Deportivo Merlo
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Talleres Escalada vs Villa San Carlos
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Colegiales
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Los Andes
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs San Miguel
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Quilmes
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Deportivo Armenio
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:10(CET) | Colegiales vs Talleres Escalada
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Dock Sud
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Los Andes vs UAI Urquiza
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Comunicaciones
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Canuelas
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Fenix
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Argentino de Merlo
|
3:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Acassuso
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Talleres Escalada vs Quilmes
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs San Miguel
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Los Andes
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Colegiales
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Deportivo Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@17:10(CET) | Comunicaciones vs Ituzaingo
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Los Andes vs Talleres Escalada
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs UAI Urquiza
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Ituzaingo vs Canuelas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Sacachispas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Fenix
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Acassuso
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Dock Sud
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Colegiales vs Argentino de Merlo
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Los Andes vs Acassuso
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Dock Sud
|
1:2 | 1:5 | 1:5 | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Canuelas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Argentino de Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@16:35(CET) | Deportivo Armenio vs Talleres Escalada
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Sacachispas
|
3:0 | 3:2 | 3:2 | |||||
@20:30(CET) | Ituzaingo vs UAI Urquiza
|
0:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
@20:30(CET) | Colegiales vs Fenix
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Colegiales
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs Quilmes
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Deportivo Armenio
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Comunicaciones
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | Argentino de Merlo vs Los Andes
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Talleres Escalada vs Deportivo Merlo
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Ituzaingo
|
0:2 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Villa San Carlos
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Ituzaingo vs Talleres Escalada
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs UAI Urquiza
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@20:30(CET) | Colegiales vs San Miguel
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@19:05(CET) | Los Andes vs Fenix
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Deportivo Merlo vs Acassuso
|
0:2 | 0:2 | 0:2 | |||||
@19:00(CET) | Deportivo Armenio vs Argentino de Merlo
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@19:00(CET) | Quilmes vs Sacachispas
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:05(CET) | Comunicaciones vs Dock Sud
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Canuelas
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@19:35(CET) | Talleres Escalada vs Comunicaciones
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Colegiales
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | Argentino de Merlo vs Deportivo Merlo
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Quilmes
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Ituzaingo
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:30(CET) | Sacachispas vs Los Andes
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@00:05(CET) | Ituzaingo vs Argentino de Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Villa San Carlos
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:35(CET) | Los Andes vs San Miguel
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Dock Sud
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Sacachispas
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Fenix
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Acassuso
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Talleres Escalada
|
2:1 | 2:3 | 2:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:00(CET) | Colegiales vs Quilmes
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:05(CET) | Fenix vs Ituzaingo
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Talleres Escalada vs UAI Urquiza
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@19:30(CET) | Villa San Carlos vs Los Andes
|
1:1 | 3:2 | 3:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Deportivo Armenio
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Canuelas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Argentino de Merlo vs Comunicaciones
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Deportivo Merlo
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Talleres Escalada
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Acassuso
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@02:10(CET) | Ituzaingo vs Sacachispas
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Argentino de Merlo
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs Fenix
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Los Andes vs Colegiales
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Villa San Carlos
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs San Miguel
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs Canuelas
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@19:05(CET) | Quilmes vs Los Andes
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Deportivo Merlo
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:10(CET) | Colegiales vs Deportivo Armenio
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Acassuso vs Dock Sud
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Argentino de Merlo vs UAI Urquiza
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs Comunicaciones
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Ituzaingo
|
3:0 | 3:2 | 3:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Dock Sud vs Argentino de Merlo
|
1:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
@20:30(CET) | Comunicaciones vs San Miguel
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Merlo vs Colegiales
|
2:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@20:30(CET) | UAI Urquiza vs Fenix
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | Canuelas vs Sacachispas
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Talleres Escalada vs Acassuso
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Deportivo Armenio vs Quilmes
|
1:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
@00:10(CET) | Ituzaingo vs Villa San Carlos
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@00:00(CET) | Argentino de Merlo vs Talleres Escalada
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Fenix vs Dock Sud
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Sacachispas vs UAI Urquiza
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Villa San Carlos vs Comunicaciones
|
3:1 | 5:1 | 5:1 | |||||
@02:10(CET) | Colegiales vs Ituzaingo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | San Miguel vs Canuelas
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Los Andes vs Deportivo Armenio
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@20:30(CET) | Quilmes vs Deportivo Merlo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@00:10(CET) | Ituzaingo vs Quilmes
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:00(CET) | Godoy Cruz vs Instituto
|
3:1 | 4:2 | 4:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:30(CET) | Gimnasia La Plata vs Platense
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@22:30(CET) | Atl. Huracan vs Velez Sarsfield
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:00(CET) | Lanus vs Barracas Central
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@20:00(CET) | Arsenal Sarandi vs Colon Santa Fe
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@01:00(CET) | Tigre vs San Lorenzo
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | Independiente vs Boca Juniors
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@20:00(CET) | Sarmiento Junin vs Banfield
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:30(CET) | Central Cordoba vs Atletico Tucuman
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@02:30(CET) | Atletico River Plate vs Racing Club
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:00(CET) | Newell's Old Boys vs Talleres Cordoba
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@00:00(CET) | Belgrano vs Rosario Central
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Union Santa Fe vs Defensa y Justicia
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@21:30(CET) | Argentinos Jrs vs Estudiantes L.P.
|
0:1 | 2:3 | 2:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:30(CET) | Instituto vs Lanus
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Colon Santa Fe vs Tigre
|
0:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
@20:30(CET) | Barracas Central vs Arsenal Sarandi
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@01:45(CET) | Boca Juniors vs Newell's Old Boys
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:30(CET) | Racing Club vs Central Cordoba
|
2:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:30(CET) | Banfield vs Godoy Cruz
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@21:30(CET) | Velez Sarsfield vs Union Santa Fe
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@21:30(CET) | Talleres Cordoba vs Gimnasia La Plata
|
2:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@02:00(CET) | Rosario Central vs Atletico River Plate
|
1:0 | 3:3 | 3:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:45(CET) | Defensa y Justicia vs Sarmiento Junin
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@21:30(CET) | Atletico Tucuman vs Independiente
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:30(CET) | Platense vs Atl. Huracan
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Belgrano
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@20:30(CET) | San Lorenzo vs Argentinos Jrs
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:30(CET) | Newell's Old Boys vs Atletico Tucuman
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Tigre vs Barracas Central
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@23:00(CET) | Arsenal Sarandi vs Instituto
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@02:30(CET) | Argentinos Jrs vs Colon Santa Fe
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:30(CET) | Central Cordoba vs Independiente
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:00(CET) | Lanus vs Banfield
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Gimnasia La Plata vs Boca Juniors
|
0:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
@19:00(CET) | Belgrano vs San Lorenzo
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:00(CET) | Atletico River Plate vs Estudiantes L.P.
|
3:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:00(CET) | Racing Club vs Rosario Central
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@19:00(CET) | Union Santa Fe vs Platense
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@02:30(CET) | Atl. Huracan vs Talleres Cordoba
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:00(CET) | Godoy Cruz vs Defensa y Justicia
|
0:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@00:00(CET) | Sarmiento Junin vs Velez Sarsfield
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Atletico Tucuman vs Gimnasia La Plata
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@01:00(CET) | Independiente vs Newell's Old Boys
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:45(CET) | Rosario Central vs Central Cordoba
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:30(CET) | Talleres Cordoba vs Union Santa Fe
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:30(CET) | Boca Juniors vs Atl. Huracan
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Colon Santa Fe vs Belgrano
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Barracas Central vs Argentinos Jrs
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@01:30(CET) | Banfield vs Arsenal Sarandi
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@01:30(CET) | Defensa y Justicia vs Lanus
|
0:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Velez Sarsfield vs Godoy Cruz
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Platense vs Sarmiento Junin
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Instituto vs Tigre
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@01:30(CET) | San Lorenzo vs Atletico River Plate
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Racing Club
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@02:30(CET) | Central Cordoba vs Newell's Old Boys
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@00:00(CET) | Gimnasia La Plata vs Independiente
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Belgrano vs Barracas Central
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@02:30(CET) | Atl. Huracan vs Atletico Tucuman
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:00(CET) | Argentinos Jrs vs Instituto
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:00(CET) | Sarmiento Junin vs Talleres Cordoba
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | Union Santa Fe vs Boca Juniors
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Arsenal Sarandi vs Defensa y Justicia
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@02:30(CET) | Atletico River Plate vs Colon Santa Fe
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@00:30(CET) | Racing Club vs San Lorenzo
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Rosario Central vs Estudiantes L.P.
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@22:00(CET) | Tigre vs Banfield
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | Godoy Cruz vs Platense
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@01:00(CET) | Lanus vs Velez Sarsfield
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:00(CET) | Newell's Old Boys vs Gimnasia La Plata
|
1:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Boca Juniors vs Sarmiento Junin
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@00:30(CET) | Defensa y Justicia vs Tigre
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:30(CET) | Banfield vs Argentinos Jrs
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:00(CET) | Instituto vs Belgrano
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | Colon Santa Fe vs Racing Club
|
0:3 | 0:4 | 0:4 | |||||
@20:00(CET) | Independiente vs Atl. Huracan
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:30(CET) | Talleres Cordoba vs Godoy Cruz
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@00:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Central Cordoba
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:30(CET) | San Lorenzo vs Rosario Central
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:00(CET) | Barracas Central vs Atletico River Plate
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@02:30(CET) | Atletico Tucuman vs Union Santa Fe
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:30(CET) | Velez Sarsfield vs Arsenal Sarandi
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:00(CET) | Platense vs Lanus
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:00(CET) | Belgrano vs Banfield
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:30(CET) | Sarmiento Junin vs Atletico Tucuman
|
3:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
@00:00(CET) | Rosario Central vs Colon Santa Fe
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Arsenal Sarandi vs Platense
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@01:00(CET) | Lanus vs Talleres Cordoba
|
0:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | Union Santa Fe vs Independiente
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@02:30(CET) | Argentinos Jrs vs Defensa y Justicia
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@00:00(CET) | Atl. Huracan vs Newell's Old Boys
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:45(CET) | Godoy Cruz vs Boca Juniors
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@00:45(CET) | Atletico River Plate vs Instituto
|
1:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Racing Club vs Barracas Central
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@22:00(CET) | Tigre vs Velez Sarsfield
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@02:30(CET) | Central Cordoba vs Gimnasia La Plata
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:00(CET) | Estudiantes L.P. vs San Lorenzo
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:00(CET) | Atletico River Plate vs Defensa y Justicia
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Racing Club vs Velez Sarsfield
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Union Santa Fe vs Lanus
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:30(CET) | Gimnasia La Plata vs Atl. Huracan
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:30(CET) | Atletico Tucuman vs Godoy Cruz
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Colon Santa Fe vs Estudiantes L.P.
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@23:00(CET) | Defensa y Justicia vs Belgrano
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:45(CET) | Instituto vs Racing Club
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@02:45(CET) | Velez Sarsfield vs Argentinos Jrs
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:15(CET) | Banfield vs Atletico River Plate
|
1:2 | 1:4 | 1:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | San Lorenzo vs Central Cordoba
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Newell's Old Boys vs Union Santa Fe
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Talleres Cordoba vs Arsenal Sarandi
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:00(CET) | Boca Juniors vs Lanus
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@00:00(CET) | Platense vs Tigre
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:00(CET) | Independiente vs Sarmiento Junin
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Barracas Central vs Rosario Central
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Lanus vs Atletico Tucuman
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Atletico River Plate vs Defensa y Justicia
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@22:00(CET) | Godoy Cruz vs Independiente
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@19:00(CET) | San Lorenzo vs Colon Santa Fe
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@16:00(CET) | Union Santa Fe vs Gimnasia La Plata
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:30(CET) | Racing Club vs Banfield
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@00:00(CET) | Central Cordoba vs Atl. Huracan
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@00:00(CET) | Rosario Central vs Instituto
|
1:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Atletico River Plate vs Defensa y Justicia
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Belgrano vs Velez Sarsfield
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:30(CET) | Argentinos Jrs vs Platense
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:30(CET) | Tigre vs Talleres Cordoba
|
1:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
@00:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Barracas Central
|
3:1 | 5:2 | 5:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Arsenal Sarandi vs Boca Juniors
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:00(CET) | Sarmiento Junin vs Newell's Old Boys
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Velez Sarsfield vs Atletico River Plate
|
0:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@01:00(CET) | Instituto vs Estudiantes L.P.
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:00(CET) | Atl. Huracan vs Union Santa Fe
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:00(CET) | Banfield vs Rosario Central
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Colon Santa Fe vs Central Cordoba
|
0:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
@02:30(CET) | Newell's Old Boys vs Godoy Cruz
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@00:00(CET) | Boca Juniors vs Tigre
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Defensa y Justicia vs Racing Club
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@21:30(CET) | Talleres Cordoba vs Argentinos Jrs
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@19:00(CET) | Barracas Central vs San Lorenzo
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:30(CET) | Independiente vs Lanus
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Platense vs Belgrano
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@16:00(CET) | Gimnasia La Plata vs Sarmiento Junin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@02:30(CET) | Atletico Tucuman vs Arsenal Sarandi
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:30(CET) | Atletico River Plate vs Platense
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Sarmiento Junin vs Atl. Huracan
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@23:00(CET) | Colon Santa Fe vs Barracas Central
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Belgrano vs Talleres Cordoba
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@02:30(CET) | Lanus vs Newell's Old Boys
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:30(CET) | Tigre vs Atletico Tucuman
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | San Lorenzo vs Instituto
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:30(CET) | Argentinos Jrs vs Boca Juniors
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:00(CET) | Rosario Central vs Defensa y Justicia
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Banfield
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:00(CET) | Central Cordoba vs Union Santa Fe
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Godoy Cruz vs Gimnasia La Plata
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:00(CET) | Arsenal Sarandi vs Independiente
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:30(CET) | Velez Sarsfield vs Rosario Central
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Gimnasia La Plata vs Lanus
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@20:30(CET) | Barracas Central vs Central Cordoba
|
0:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
@20:30(CET) | Union Santa Fe vs Sarmiento Junin
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@02:30(CET) | Talleres Cordoba vs Atletico River Plate
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:00(CET) | Boca Juniors vs Belgrano
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Platense vs Racing Club
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@19:00(CET) | Defensa y Justicia vs Estudiantes L.P.
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@01:30(CET) | Instituto vs Colon Santa Fe
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:30(CET) | Newell's Old Boys vs Arsenal Sarandi
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Banfield vs San Lorenzo
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@20:30(CET) | Independiente vs Tigre
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@02:30(CET) | Atletico Tucuman vs Argentinos Jrs
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@01:00(CET) | Atl. Huracan vs Godoy Cruz
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Central Cordoba vs Sarmiento Junin
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:30(CET) | Racing Club vs Talleres Cordoba
|
0:2 | 2:4 | 2:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:00(CET) | San Lorenzo vs Defensa y Justicia
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@20:30(CET) | Arsenal Sarandi vs Gimnasia La Plata
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@02:00(CET) | Tigre vs Newell's Old Boys
|
2:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@02:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Velez Sarsfield
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:30(CET) | Atletico River Plate vs Boca Juniors
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@19:00(CET) | Rosario Central vs Platense
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@01:30(CET) | Argentinos Jrs vs Independiente
|
0:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Belgrano vs Atletico Tucuman
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@23:00(CET) | Colon Santa Fe vs Banfield
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@20:30(CET) | Lanus vs Atl. Huracan
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Barracas Central vs Instituto
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@20:30(CET) | Godoy Cruz vs Union Santa Fe
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:30(CET) | Talleres Cordoba vs Rosario Central
|
1:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Independiente vs Belgrano
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@20:30(CET) | Defensa y Justicia vs Colon Santa Fe
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:30(CET) | Boca Juniors vs Racing Club
|
2:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@00:00(CET) | Instituto vs Central Cordoba
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@00:00(CET) | Banfield vs Barracas Central
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Gimnasia La Plata vs Tigre
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@19:00(CET) | Velez Sarsfield vs San Lorenzo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@02:30(CET) | Atletico Tucuman vs Atletico River Plate
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@00:00(CET) | Atl. Huracan vs Arsenal Sarandi
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:00(CET) | Newell's Old Boys vs Argentinos Jrs
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@01:00(CET) | Platense vs Estudiantes L.P.
|
1:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@01:00(CET) | Sarmiento Junin vs Godoy Cruz
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@00:30(CET) | Tigre vs Atl. Huracan
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Argentinos Jrs vs Gimnasia La Plata
|
1:2 | 2:4 | 2:4 | |||||
@00:00(CET) | Racing Club vs Atletico Tucuman
|
0:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Barracas Central vs Defensa y Justicia
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@01:30(CET) | Atletico River Plate vs Independiente
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Talleres Cordoba
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@22:30(CET) | Instituto vs Banfield
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@20:30(CET) | Rosario Central vs Boca Juniors
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@16:00(CET) | San Lorenzo vs Platense
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:30(CET) | Belgrano vs Newell's Old Boys
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:30(CET) | Central Cordoba vs Godoy Cruz
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Arsenal Sarandi vs Union Santa Fe
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@20:30(CET) | Lanus vs Sarmiento Junin
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@01:30(CET) | Colon Santa Fe vs Velez Sarsfield
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Atletico Tucuman vs Rosario Central
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@02:30(CET) | Godoy Cruz vs Lanus
|
3:4 | 4:4 | 4:4 | |||||
@00:00(CET) | Sarmiento Junin vs Arsenal Sarandi
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:00(CET) | Banfield vs Central Cordoba
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Platense vs Colon Santa Fe
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@02:30(CET) | Talleres Cordoba vs San Lorenzo
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:00(CET) | Newell's Old Boys vs Atletico River Plate
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Independiente vs Racing Club
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@19:00(CET) | Velez Sarsfield vs Barracas Central
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Union Santa Fe vs Tigre
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@02:30(CET) | Gimnasia La Plata vs Belgrano
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@02:30(CET) | Atl. Huracan vs Argentinos Jrs
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@00:00(CET) | Boca Juniors vs Estudiantes L.P.
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Defensa y Justicia vs Instituto
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Tigre vs Sarmiento Junin
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:30(CET) | Atletico River Plate vs Gimnasia La Plata
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Colon Santa Fe vs Talleres Cordoba
|
2:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@19:00(CET) | Arsenal Sarandi vs Godoy Cruz
|
1:0 | 2:3 | 2:3 | |||||
@02:30(CET) | Estudiantes L.P. vs Atletico Tucuman
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@02:30(CET) | Rosario Central vs Independiente
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:30(CET) | Racing Club vs Newell's Old Boys
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@00:00(CET) | Belgrano vs Atl. Huracan
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@22:30(CET) | San Lorenzo vs Boca Juniors
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@02:30(CET) | Banfield vs Defensa y Justicia
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@02:30(CET) | Central Cordoba vs Lanus
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@02:30(CET) | Instituto vs Velez Sarsfield
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:00(CET) | Argentinos Jrs vs Union Santa Fe
|
3:0 | 5:1 | 5:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Barracas Central vs Platense
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Boca Juniors vs Colon Santa Fe
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@00:00(CET) | Atl. Huracan vs Atletico River Plate
|
0:2 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Newell's Old Boys vs Rosario Central
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Godoy Cruz vs Tigre
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@19:00(CET) | Independiente vs Estudiantes L.P.
|
0:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@01:30(CET) | Defensa y Justicia vs Central Cordoba
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@01:30(CET) | Atletico Tucuman vs San Lorenzo
|
1:2 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@23:00(CET) | Union Santa Fe vs Belgrano
|
0:2 | 0:3 | 0:3 | |||||
@23:00(CET) | Gimnasia La Plata vs Racing Club
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@20:30(CET) | Sarmiento Junin vs Argentinos Jrs
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@02:30(CET) | Velez Sarsfield vs Banfield
|
3:1 | 3:3 | 3:3 | |||||
@02:30(CET) | Talleres Cordoba vs Barracas Central
|
0:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@00:00(CET) | Lanus vs Arsenal Sarandi
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@00:00(CET) | Platense vs Instituto
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Central Cordoba vs Arsenal Sarandi
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@01:00(CET) | Belgrano vs Sarmiento Junin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Banfield vs Platense
|
0:2 | 0:2 | 0:2 | |||||
@00:00(CET) | Colon Santa Fe vs Atletico Tucuman
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@21:30(CET) | Instituto vs Talleres Cordoba
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@02:30(CET) | Tigre vs Lanus
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:30(CET) | Racing Club vs Atl. Huracan
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@00:00(CET) | San Lorenzo vs Independiente
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Barracas Central vs Boca Juniors
|
0:3 | 0:3 | 0:3 | |||||
@02:30(CET) | Atletico River Plate vs Union Santa Fe
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@00:00(CET) | Rosario Central vs Gimnasia La Plata
|
1:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@00:00(CET) | Estudiantes L.P. vs Newell's Old Boys
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@02:30(CET) | Argentinos Jrs vs Godoy Cruz
|
0:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@01:00(CET) | Defensa y Justicia vs Velez Sarsfield
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||