Luxembourg National Division

22.10.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
-:- -:- -:-
@16:00(CET) Differdange vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
-:- -:- -:-
@16:00(CET) Dudelange vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
-:- -:- -:-
@16:00(CET) Esch vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
-:- -:- -:-
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
-:- -:- -:-
@16:00(CET) Mondorf vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
-:- -:- -:-
@16:00(CET) Rodange vs US Hostert
1
X
2
U2.5
O2.5
-:- -:- -:-
15.10.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 3:1 3:1
@16:00(CET) UNA Strassen vs Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:1 2:1
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:1 1:1
@16:00(CET) Niedercorn vs Mondorf
1

100%
X

0%
2

0%
U2.5
O2.5
2:2 3:2 3:2
@16:00(CET) US Hostert vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 2:2 2:2
@16:00(CET) Fola vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 6:3 6:3
14.10.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) Rodange vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:2 2:2
01.10.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs US Hostert
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:0 2:0
30.09.2017. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:00(CET) Differdange vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 2:1 2:1
@18:00(CET) Esch vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:1 0:1
@18:00(CET) Dudelange vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 3:2 3:2
@18:00(CET) Mondorf vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
2:2 3:2 3:2
@18:00(CET) Petange vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:1 2:1
29.09.2017. Friday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@20:00(CET) Jeunesse Esch vs Rodange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:1 1:1
17.09.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 2:1 2:1
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:4 0:4
@16:00(CET) Rodange vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:1 0:1
@16:00(CET) Fola vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 3:2 3:2
@15:00(CET) US Hostert vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 1:2 1:2
16.09.2017. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) Niedercorn vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:0 1:0
15.09.2017. Friday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@20:00(CET) Benfica Luxembourg vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 2:1 2:1
10.09.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:00(CET) Differdange vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 6:1 6:1
@16:00(CET) UNA Strassen vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:3 0:4 0:4
@16:00(CET) Mondorf vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:1 1:1
@16:00(CET) Esch vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:1 0:1
@16:00(CET) Dudelange vs Rodange
1
X
2
U2.5
O2.5
4:0 7:0 7:0
@15:30(CET) Petange vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 2:1 2:1
09.09.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) Jeunesse Esch vs US Hostert
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 4:2 4:2
27.08.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Esch
1

60%
X

20%
2

20%
U2.5
O2.5
0:1 1:2 1:2
24.08.2017. Thursday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@20:00(CET) Rodange vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 2:1 2:1
@20:00(CET) US Hostert vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:0 2:0
@19:30(CET) Jeunesse Esch vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 4:2 4:2
@19:30(CET) Niedercorn vs Petange
1

40%
X

20%
2

40%
U2.5
O2.5
3:0 7:1 7:1
@19:30(CET) Racing Luxembourg vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:1 1:1
@19:30(CET) Benfica Luxembourg vs Dudelange
1

0%
X

50%
2

50%
U2.5
O2.5
0:2 1:3 1:3
20.08.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:15(CET) Fola vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 3:3 3:3
@18:00(CET) Petange vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:1 2:1
@16:00(CET) Dudelange vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:0 2:0
@16:00(CET) Esch vs Rodange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:2 0:2
19.08.2017. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) UNA Strassen vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
0:3 0:6 0:6
@17:00(CET) Mondorf vs US Hostert
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:0 0:0
18.08.2017. Friday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:30(CET) Differdange vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:0 0:0
14.08.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@20:19(CET) Niedercorn vs Fola
1

57%
X

14%
2

29%
U2.5
O2.5
2:1 2:1 2:1
@20:00(CET) Rodange vs Petange
1

60%
X

20%
2

20%
U2.5
O2.5
0:0 2:1 2:1
13.08.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:30(CET) Jeunesse Esch vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 3:1 3:1
@16:00(CET) Mondorf vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:2 0:2
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 3:1 3:1
@16:00(CET) Victoria Rosport vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 4:1 4:1
12.08.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) US Hostert vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 2:1 2:1
06.08.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:00(CET) Differdange vs Mondorf
1

80%
X

0%
2

20%
U2.5
O2.5
1:0 4:0 4:0
@16:00(CET) Fola vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:1 1:1
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
2:2 2:3 2:3
@16:00(CET) Esch vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:4 0:4
@15:00(CET) Petange vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:1 0:1
05.08.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@17:00(CET) UNA Strassen vs Rodange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 2:2 2:2
04.08.2017. Friday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:30(CET) US Hostert vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 2:1 2:1
25.05.2017. Thursday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) Jeunesse Canach vs US Hostert
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 2:2 2:3
21.05.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Fola vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
1:2 4:2 4:2
@16:00(CET) Petange vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 6:2 6:2
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:1 1:1
@16:00(CET) Differdange vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 6:2 6:2
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
3:3 4:5 4:5
@16:00(CET) Rumelange vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
2:2 5:2 5:2
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:2 0:2
14.05.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:00(CET) Jeunesse Esch vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 2:2 2:2
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 4:3 4:3
@16:00(CET) Mondorf vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:3 0:3
@16:00(CET) Niedercorn vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 4:1 4:1
@16:00(CET) UNA Strassen vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 3:1 3:1
@16:00(CET) Dudelange vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 5:2 5:2
@16:00(CET) Kaerjeng vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 4:3 4:3
07.05.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:00(CET) Jeunesse Esch vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:3 0:3
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:3 1:3
@16:00(CET) Differdange vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 6:2 6:2
@16:00(CET) Rumelange vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:3 1:3
@16:00(CET) Petange vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:3 0:3
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:1 2:1
06.05.2017. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) Racing Luxembourg vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 3:1 3:1
01.05.2017. Monday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) UNA Strassen vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:1 1:1
30.04.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 3:1 3:1
@16:00(CET) Mondorf vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:2 1:2
@16:00(CET) Kaerjeng vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:3 0:3
@16:00(CET) Fola vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:1 1:1
@16:00(CET) Dudelange vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 3:2 3:2
28.04.2017. Friday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@20:00(CET) Niedercorn vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:2 2:2
23.04.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) UNA Strassen vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:3 0:3
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:2 1:2
@16:00(CET) Differdange vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 2:0 2:0
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:2 0:2
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:2 0:2
@16:00(CET) Petange vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 2:1 2:1
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:2 0:2
09.04.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Niedercorn vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 5:1 5:1
@16:00(CET) Rumelange vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 1:1 1:1
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:1 2:1
@16:00(CET) Mondorf vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 3:0 3:0
@16:00(CET) Dudelange vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:1 0:1
@16:00(CET) Fola vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 3:2 3:2
@16:00(CET) Kaerjeng vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:3 0:3
02.04.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) UNA Strassen vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:2 0:2
@16:00(CET) Petange vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:1 1:1
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:2 0:2
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 1:3 1:3
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:0 0:0
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:0 2:0
@14:00(CET) Niedercorn vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 1:2 1:2
19.03.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Kaerjeng vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 1:4 1:4
18.03.2017. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:00(CET) Differdange vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:0 1:0
@18:00(CET) Dudelange vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 4:0 4:0
@18:00(CET) Mondorf vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:3 0:3
@18:00(CET) Rumelange vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:0 0:0
@17:00(CET) Victoria Rosport vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:2 2:2
@15:30(CET) Fola vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
1:2 2:2 2:2
12.03.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) UNA Strassen vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:0 2:0
@16:00(CET) Petange vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 0:1 0:1
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:3 0:3 0:3
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 3:1 3:1
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:2 2:3 2:3
@15:30(CET) Victoria Rosport vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:3 0:4 0:4
@15:00(CET) Niedercorn vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 1:2 1:2
05.03.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Rumelange vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 3:2 3:2
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:4 0:4
@16:00(CET) Mondorf vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:1 2:1
@16:00(CET) Kaerjeng vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
1:2 2:4 2:4
@16:00(CET) Fola vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 5:0 5:0
@16:00(CET) Dudelange vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 3:0 3:0
@16:00(CET) Differdange vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 5:1 5:1
26.02.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:0 1:0
25.02.2017. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@18:30(CET) Petange vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 1:2 1:2
@18:00(CET) Jeunesse Canach vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 3:2 3:2
@18:00(CET) Mondorf vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:1 1:1
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
1:2 1:2 1:2
@16:00(CET) UNA Strassen vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:0 2:0
@15:00(CET) Niedercorn vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 2:2 2:2
19.02.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:2 1:2
@16:00(CET) Rumelange vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:3 1:3
@16:00(CET) Kaerjeng vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:0 1:0
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:0 2:0
@16:00(CET) Differdange vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
4:0 4:1 4:1
@16:00(CET) Dudelange vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 3:0 3:0
@15:30(CET) Fola vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
3:0 3:1 3:1
12.02.2017. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:4 0:4
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:1 1:1
@16:00(CET) Kaerjeng vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:1 1:1
@16:00(CET) UNA Strassen vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 3:0 3:0
@15:30(CET) Victoria Rosport vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 4:2 4:2
@15:00(CET) Mondorf vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 1:3 1:3
11.02.2017. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@15:00(CET) Niedercorn vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:2 1:2
14.12.2016. Wednesday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@19:30(CET) Niedercorn vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:2 0:2
11.12.2016. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:3 0:3
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:1 1:1
@16:00(CET) Petange vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
0:2 0:3 0:3
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:2 1:2
@16:00(CET) Rumelange vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:1 2:1
@15:00(CET) Differdange vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
4:0 6:0 6:0
10.12.2016. Saturday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Fola vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 2:2 2:2
04.12.2016. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@17:00(CET) Dudelange vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 5:1 5:1
@16:00(CET) Fola vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
3:1 7:1 7:1
@16:00(CET) Kaerjeng vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:5 3:5 3:5
@16:00(CET) Mondorf vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 2:1 2:1
@16:00(CET) UNA Strassen vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:2 0:2
@15:30(CET) Victoria Rosport vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:1 0:1
27.11.2016. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 2:0 2:0
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
0:3 0:5 0:5
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:1 1:1
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 3:0 3:0
@15:00(CET) Differdange vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 2:0 2:0
@14:30(CET) Petange vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:0 2:0
@14:30(CET) Rumelange vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:3 0:3
20.11.2016. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Petange vs Kaerjeng
1
X
2
U2.5
O2.5
2:1 3:1 3:1
06.11.2016. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Victoria Rosport vs Jeunesse Canach
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:0 0:0
@16:00(CET) Kaerjeng vs Benfica Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 6:0 6:0
05.11.2016. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@20:00(CET) Niedercorn vs Jeunesse Esch
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:1 1:1
@18:00(CET) Rumelange vs Differdange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:0 0:0
@18:00(CET) Mondorf vs Petange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:2 0:2
@18:00(CET) Fola vs Racing Luxembourg
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 4:1 4:1
@17:00(CET) Dudelange vs UNA Strassen
1
X
2
U2.5
O2.5
2:0 3:0 3:0
23.10.2016. Sunday
Highlights Match Half Time @90 min Final
@16:00(CET) Racing Luxembourg vs Rumelange
1
X
2
U2.5
O2.5
1:0 1:1 1:1
@16:00(CET) UNA Strassen vs Niedercorn
1
X
2
U2.5
O2.5
0:1 1:3 1:3
@16:00(CET) Benfica Luxembourg vs Fola
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 1:1 1:1
@16:00(CET) Differdange vs Dudelange
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 0:0 0:0
@16:00(CET) Jeunesse Canach vs Mondorf
1
X
2
U2.5
O2.5
1:1 1:1 1:1
@16:00(CET) Jeunesse Esch vs Victoria Rosport
1
X
2
U2.5
O2.5
0:0 2:2 2:2




Buy tickets to all of your favorite sports events.