Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trnava vs Slovan Bratislava
|
-:- | -:- | -:- | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Dun. Streda vs Ruzomberok
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@18:00(CET) | Michalovce vs Skalica
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@18:00(CET) | Z. Moravce vs Banska Bystrica
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@15:30(CET) | Podbrezova vs Zilina
|
-:- | -:- | -:- | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trencin vs Kosice
|
0:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Podbrezova vs Trnava
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Trencin vs Z. Moravce
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@18:00(CET) | Banska Bystrica vs Michalovce
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@18:00(CET) | Kosice vs Skalica
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@15:30(CET) | Slovan Bratislava vs Dun. Streda
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Zilina vs Ruzomberok
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:30(CET) | Dun. Streda vs Podbrezova
|
3:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Kosice vs Banska Bystrica
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@19:00(CET) | Michalovce vs Trencin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@19:00(CET) | Skalica vs Z. Moravce
|
2:1 | 4:1 | 4:1 | |||||
@16:00(CET) | Ruzomberok vs Trnava
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:30(CET) | Zilina vs Slovan Bratislava
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trnava vs Zilina
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Slovan Bratislava vs Podbrezova
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@15:00(CET) | Z. Moravce vs Kosice
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@15:00(CET) | Banska Bystrica vs Trencin
|
2:1 | 4:2 | 4:2 | |||||
@15:00(CET) | Skalica vs Michalovce
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Ruzomberok vs Dun. Streda
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Slovan Bratislava vs Trnava
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Dun. Streda vs Zilina
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@15:00(CET) | Podbrezova vs Ruzomberok
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@15:00(CET) | Banska Bystrica vs Z. Moravce
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@15:00(CET) | Trencin vs Skalica
|
1:3 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Michalovce vs Kosice
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trnava vs Dun. Streda
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Zilina vs Podbrezova
|
3:0 | 3:2 | 3:2 | |||||
@15:00(CET) | Skalica vs Banska Bystrica
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@15:00(CET) | Z. Moravce vs Michalovce
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@15:00(CET) | Kosice vs Trencin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Ruzomberok vs Slovan Bratislava
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Dun. Streda vs Zilina
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@17:00(CET) | Skalica vs Trencin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@17:00(CET) | Slovan Bratislava vs Trnava
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@17:00(CET) | Ruzomberok vs Podbrezova
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@17:00(CET) | Michalovce vs Z. Moravce
|
1:1 | 4:1 | 4:1 | |||||
@17:00(CET) | Banska Bystrica vs Kosice
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Podbrezova vs Dun. Streda
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@15:00(CET) | Trencin vs Slovan Bratislava
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Trnava vs Banska Bystrica
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@15:00(CET) | Z. Moravce vs Ruzomberok
|
2:2 | 2:4 | 2:4 | |||||
@15:00(CET) | Zilina vs Michalovce
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Kosice vs Skalica
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trnava vs Dun. Streda
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@15:00(CET) | Slovan Bratislava vs Z. Moravce
|
2:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Kosice vs Podbrezova
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@15:00(CET) | Skalica vs Zilina
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@15:00(CET) | Michalovce vs Ruzomberok
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Banska Bystrica vs Trencin
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trencin vs Kosice
|
2:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Dun. Streda vs Skalica
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@15:00(CET) | Podbrezova vs Michalovce
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@15:00(CET) | Ruzomberok vs Trnava
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@15:00(CET) | Z. Moravce vs Banska Bystrica
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Zilina vs Slovan Bratislava
|
0:2 | 0:4 | 0:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Slovan Bratislava vs Dun. Streda
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@15:00(CET) | Trnava vs Michalovce
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Banska Bystrica vs Zilina
|
0:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@15:00(CET) | Kosice vs Ruzomberok
|
0:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@15:00(CET) | Trencin vs Z. Moravce
|
2:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Skalica vs Podbrezova
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Dun. Streda vs Trencin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@15:00(CET) | Ruzomberok vs Banska Bystrica
|
0:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Podbrezova vs Slovan Bratislava
|
0:4 | 0:6 | 0:6 | |||||
@15:00(CET) | Z. Moravce vs Kosice
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@15:00(CET) | Michalovce vs Skalica
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Zilina vs Trnava
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Slovan Bratislava vs Ruzomberok
|
1:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
@15:00(CET) | Trnava vs Skalica
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Z. Moravce vs Zilina
|
0:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@15:00(CET) | Trencin vs Podbrezova
|
0:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@15:00(CET) | Banska Bystrica vs Dun. Streda
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Kosice vs Michalovce
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Podbrezova vs Trnava
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Skalica vs Banska Bystrica
|
0:2 | 0:3 | 0:3 | |||||
@15:00(CET) | Zilina vs Kosice
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@15:00(CET) | Dun. Streda vs Z. Moravce
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@15:00(CET) | Michalovce vs Slovan Bratislava
|
0:2 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Ruzomberok vs Trencin
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Kosice vs Trnava
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@15:00(CET) | Slovan Bratislava vs Skalica
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Banska Bystrica vs Michalovce
|
2:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@15:00(CET) | Z. Moravce vs Podbrezova
|
0:0 | 0:2 | 0:2 | |||||
@15:00(CET) | Dun. Streda vs Ruzomberok
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trencin vs Zilina
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Zilina vs Podbrezova
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Banska Bystrica vs Slovan Bratislava
|
1:1 | 1:4 | 1:4 | |||||
@15:00(CET) | Michalovce vs Trencin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:30(CET) | Liptovský Mikuláš vs Puchov
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@16:30(CET) | Presov vs Povazska Bystrica
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@16:30(CET) | FK Humenne vs Petrzalka
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@16:30(CET) | Malzenice vs Dolny Kubin
|
-:- | -:- | -:- | |||||
@14:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Trebisov
|
-:- | -:- | -:- | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs Slovan Bratislava B
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Zilina B
|
3:1 | 5:2 | 5:2 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Dolny Kubin
|
3:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Presov
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Liptovský Mikuláš vs Povazska Bystrica
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@16:00(CET) | Puchov vs Spisska Nova Ves
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@16:00(CET) | Trebisov vs FK Humenne
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Komarno
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@18:00(CET) | Pohronie vs Malzenice
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Dolny Kubin vs Trebisov
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@12:00(CET) | Liptovský Mikuláš vs Samorin
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@11:30(CET) | Malzenice vs Petrzalka
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Presov vs Myjava
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@17:00(CET) | FK Humenne vs Puchov
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@16:00(CET) | Komarno vs Slovan Bratislava B
|
3:1 | 5:2 | 5:2 | |||||
@15:30(CET) | Zilina B vs Pohronie
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@15:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Povazska Bystrica
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Malzenice
|
2:1 | 4:3 | 4:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Samorin vs Spisska Nova Ves
|
0:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@14:00(CET) | Liptovský Mikuláš vs Myjava
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs Komarno
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@15:00(CET) | Puchov vs Dolny Kubin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@12:00(CET) | Trebisov vs Petrzalka
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Presov
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Povazska Bystrica vs FK Humenne
|
0:3 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Dolny Kubin vs Povazska Bystrica
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@11:00(CET) | Liptovský Mikuláš vs Slovan Bratislava B
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Trebisov
|
2:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Puchov
|
2:1 | 4:2 | 4:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Spisska Nova Ves vs Myjava
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@14:30(CET) | Presov vs Pohronie
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@14:30(CET) | Komarno vs Zilina B
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@14:30(CET) | FK Humenne vs Samorin
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Dolny Kubin
|
1:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Presov
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Puchov vs Trebisov
|
1:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@14:30(CET) | Komarno vs Malzenice
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@14:30(CET) | Liptovský Mikuláš vs Pohronie
|
3:1 | 5:2 | 5:2 | |||||
@14:30(CET) | Povazska Bystrica vs Petrzalka
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs FK Humenne
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@15:00(CET) | Slovan Bratislava B vs Spisska Nova Ves
|
3:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Dolny Kubin vs Myjava
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Samorin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Presov vs Komarno
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@14:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Pohronie
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@14:00(CET) | Trebisov vs Povazska Bystrica
|
0:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@14:00(CET) | FK Humenne vs Slovan Bratislava B
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@14:00(CET) | Malzenice vs Puchov
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@13:30(CET) | Liptovský Mikuláš vs Zilina B
|
4:1 | 5:2 | 5:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:00(CET) | Slovan Bratislava B vs Dolny Kubin
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Trebisov
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Spisska Nova Ves
|
3:1 | 5:1 | 5:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Liptovský Mikuláš vs Komarno
|
0:2 | 0:2 | 0:2 | |||||
@14:00(CET) | Presov vs Malzenice
|
2:0 | 5:0 | 5:0 | |||||
@14:00(CET) | Povazska Bystrica vs Puchov
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Petrzalka
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs FK Humenne
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@13:00(CET) | Dolny Kubin vs Pohronie
|
1:1 | 1:4 | 1:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@13:00(CET) | FK Humenne vs Zilina B
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Liptovský Mikuláš vs Presov
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Slovan Bratislava B
|
3:0 | 5:1 | 5:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@13:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Komarno
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@13:00(CET) | Malzenice vs Povazska Bystrica
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@13:00(CET) | Puchov vs Samorin
|
0:4 | 1:6 | 1:6 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@13:00(CET) | Samorin vs Pohronie
|
3:2 | 5:3 | 5:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Dolny Kubin
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Povazska Bystrica
|
2:1 | 2:3 | 2:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Myjava vs Puchov
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@13:00(CET) | Presov vs Spisska Nova Ves
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@13:00(CET) | Komarno vs FK Humenne
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@10:30(CET) | Liptovský Mikuláš vs Malzenice
|
3:1 | 4:2 | 4:2 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Trebisov
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs Petrzalka
|
1:3 | 2:4 | 2:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Myjava vs Povazska Bystrica
|
0:1 | 0:4 | 0:4 | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Samorin
|
4:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Puchov
|
2:1 | 2:4 | 2:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Zilina B vs Petrzalka
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@13:00(CET) | Presov vs FK Humenne
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@13:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Liptovský Mikuláš
|
0:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@13:00(CET) | Komarno vs Dolny Kubin
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs Trebisov
|
2:2 | 3:2 | 3:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Spisska Nova Ves
|
3:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Myjava
|
2:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Komarno
|
1:1 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Trebisov vs Zilina B
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@14:30(CET) | Puchov vs Pohronie
|
0:1 | 0:4 | 0:4 | |||||
@14:30(CET) | Povazska Bystrica vs Slovan Bratislava B
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@14:30(CET) | FK Humenne vs Liptovský Mikuláš
|
1:0 | 4:1 | 4:1 | |||||
@14:30(CET) | Dolny Kubin vs Presov
|
0:2 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Samorin
|
0:2 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Komarno vs Trebisov
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@14:30(CET) | Malzenice vs Myjava
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@14:30(CET) | Presov vs Petrzalka
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@14:30(CET) | Spisska Nova Ves vs FK Humenne
|
0:2 | 2:3 | 2:3 | |||||
@14:30(CET) | Dolny Kubin vs Liptovský Mikuláš
|
2:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Puchov
|
2:2 | 6:2 | 6:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs Povazska Bystrica
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Liptovský Mikuláš
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Dolny Kubin vs Spisska Nova Ves
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@15:00(CET) | FK Humenne vs Malzenice
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@15:00(CET) | Povazska Bystrica vs Zilina B
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
@15:00(CET) | Puchov vs Komarno
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@13:00(CET) | Trebisov vs Presov
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Slovan Bratislava B
|
0:1 | 1:4 | 1:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Povazska Bystrica vs Presov
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Slovan Bratislava B
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Zilina B vs Samorin
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@15:00(CET) | Trebisov vs Liptovský Mikuláš
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@15:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Petrzalka
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@15:00(CET) | Presov vs Puchov
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@15:00(CET) | FK Humenne vs Dolny Kubin
|
2:0 | 5:0 | 5:0 | |||||
@15:00(CET) | Komarno vs Povazska Bystrica
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs Myjava
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Komarno
|
0:3 | 1:4 | 1:4 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Pohronie
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs FK Humenne
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:30(CET) | Dolny Kubin vs Malzenice
|
0:2 | 0:3 | 0:3 | |||||
@15:30(CET) | Puchov vs Liptovský Mikuláš
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@15:30(CET) | Trebisov vs Spisska Nova Ves
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Zilina B
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Pohronie
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Slovan Bratislava B
|
1:2 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:30(CET) | FK Humenne vs Trebisov
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@15:30(CET) | Komarno vs Myjava
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@15:30(CET) | Povazska Bystrica vs Liptovský Mikuláš
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@15:30(CET) | Presov vs Samorin
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@15:30(CET) | Spisska Nova Ves vs Puchov
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
@15:30(CET) | Dolny Kubin vs Petrzalka
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Liptovský Mikuláš
|
2:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Malzenice
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Puchov vs FK Humenne
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@16:00(CET) | Povazska Bystrica vs Spisska Nova Ves
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Komarno
|
0:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Presov
|
0:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@18:00(CET) | Pohronie vs Zilina B
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@16:00(CET) | Trebisov vs Dolny Kubin
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Trebisov
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Zilina B
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Presov vs Slovan Bratislava B
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@16:00(CET) | Komarno vs Pohronie
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@16:00(CET) | FK Humenne vs Povazska Bystrica
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@16:00(CET) | Dolny Kubin vs Puchov
|
0:2 | 0:4 | 0:4 | |||||
@15:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Samorin
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Liptovský Mikuláš
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs FK Humenne
|
1:0 | 2:2 | 2:2 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Komarno
|
2:1 | 3:4 | 3:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Puchov vs Petrzalka
|
3:0 | 5:0 | 5:0 | |||||
@14:30(CET) | Povazska Bystrica vs Dolny Kubin
|
1:3 | 4:3 | 4:3 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Liptovský Mikuláš
|
0:5 | 0:5 | 0:5 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Spisska Nova Ves
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
@18:05(CET) | Pohronie vs Presov
|
0:3 | 0:3 | 0:3 | |||||
@16:00(CET) | Trebisov vs Malzenice
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Komarno
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Povazska Bystrica
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:30(CET) | Presov vs Zilina B
|
0:2 | 4:2 | 4:2 | |||||
@16:30(CET) | Spisska Nova Ves vs Slovan Bratislava B
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@16:30(CET) | Dolny Kubin vs Samorin
|
2:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@16:30(CET) | Trebisov vs Puchov
|
0:2 | 0:4 | 0:4 | |||||
@15:30(CET) | FK Humenne vs Myjava
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Pohronie vs Liptovský Mikuláš
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Liptovský Mikuláš
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs FK Humenne
|
1:2 | 5:2 | 5:2 | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Petrzalka
|
0:3 | 0:7 | 0:7 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:30(CET) | Komarno vs Presov
|
2:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@16:30(CET) | Povazska Bystrica vs Trebisov
|
4:0 | 5:0 | 5:0 | |||||
@16:30(CET) | Puchov vs Malzenice
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Dolny Kubin
|
1:1 | 4:1 | 4:1 | |||||
@19:00(CET) | Pohronie vs Spisska Nova Ves
|
4:0 | 4:3 | 4:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Presov
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Myjava
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | FK Humenne vs Pohronie
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@17:00(CET) | Komarno vs Liptovský Mikuláš
|
2:1 | 3:2 | 3:2 | |||||
@17:00(CET) | Puchov vs Povazska Bystrica
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@17:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Zilina B
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@17:00(CET) | Trebisov vs Samorin
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@17:00(CET) | Dolny Kubin vs Slovan Bratislava B
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Petrzalka
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs FK Humenne
|
2:0 | 5:3 | 5:3 | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Puchov
|
2:3 | 2:5 | 2:5 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Komarno vs Spisska Nova Ves
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@17:00(CET) | Povazska Bystrica vs Malzenice
|
0:1 | 4:1 | 4:1 | |||||
@17:00(CET) | Presov vs Liptovský Mikuláš
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Pohronie vs Dolny Kubin
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Trebisov
|
1:2 | 2:3 | 2:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Malzenice vs Liptovský Mikuláš
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Presov
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@17:00(CET) | Dolny Kubin vs Zilina B
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@17:00(CET) | FK Humenne vs Komarno
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@17:00(CET) | Petrzalka vs Pohronie
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@17:00(CET) | Povazska Bystrica vs Samorin
|
1:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@17:00(CET) | Puchov vs Myjava
|
1:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Trebisov vs Slovan Bratislava B
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Trebisov vs Dolny Kubin
|
1:0 | 2:3 | 2:3 | |||||
@17:00(CET) | Raca vs Kosice
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@17:00(CET) | Slovan Bratislava B vs Samorin
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@17:00(CET) | Presov vs Pohronie
|
2:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@17:00(CET) | Puchov vs Petrzalka
|
0:1 | 2:2 | 2:2 | |||||
@17:00(CET) | Povazska Bystrica vs Komarno
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@17:00(CET) | Myjava vs FK Humenne
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@17:00(CET) | Dubnica vs Zilina B
|
2:5 | 4:8 | 4:8 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Zilina B vs Trebisov
|
0:1 | 4:3 | 4:3 | |||||
@17:00(CET) | Petrzalka vs Dubnica
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@17:00(CET) | Pohronie vs Povazska Bystrica
|
1:0 | 3:2 | 3:2 | |||||
@17:00(CET) | Samorin vs Puchov
|
1:1 | 3:2 | 3:2 | |||||
@17:00(CET) | Kosice vs Myjava
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@17:00(CET) | Komarno vs Raca
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@17:00(CET) | FK Humenne vs Slovan Bratislava B
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@17:00(CET) | Dolny Kubin vs Presov
|
2:0 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@10:30(CET) | Raca vs Pohronie
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Dolny Kubin
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Trebisov vs Petrzalka
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@17:00(CET) | Puchov vs FK Humenne
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
@17:00(CET) | Dubnica vs Samorin
|
0:2 | 1:2 | 1:2 | |||||
@16:00(CET) | Povazska Bystrica vs Presov
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Komarno
|
0:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@17:00(CET) | Slovan Bratislava B vs Kosice
|
0:2 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Dolny Kubin vs Povazska Bystrica
|
0:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Zilina B
|
2:2 | 2:3 | 2:3 | |||||
@10:30(CET) | Samorin vs Trebisov
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | FK Humenne vs Dubnica
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
@16:00(CET) | Komarno vs Slovan Bratislava B
|
0:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@16:00(CET) | Kosice vs Puchov
|
2:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@16:00(CET) | Presov vs Raca
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Pohronie vs Myjava
|
0:3 | 0:4 | 0:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Raca vs Povazska Bystrica
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
@10:30(CET) | Zilina B vs Samorin
|
1:1 | 3:3 | 3:3 | |||||
@10:30(CET) | Slovan Bratislava B vs Pohronie
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@10:30(CET) | Petrzalka vs Dolny Kubin
|
3:1 | 7:1 | 7:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Dubnica vs Kosice
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@16:00(CET) | Puchov vs Komarno
|
1:1 | 2:3 | 2:3 | |||||
@16:00(CET) | Trebisov vs FK Humenne
|
2:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@19:00(CET) | Myjava vs Presov
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Podbrezova vs Trnava
|
0:0 | 0:0 | 0:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:30(CET) | Ruzomberok vs Lipany
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:30(CET) | Trnava vs Podbrezova
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:00(CET) | Lipany vs Ruzomberok
|
0:4 | 0:5 | 0:5 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Slovan Bratislava vs Podbrezova
|
1:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Michalovce vs Trnava
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Dun. Streda vs Ruzomberok
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@17:30(CET) | Slovan Bratislava vs Zilina
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@14:30(CET) | Lipany vs Skalica
|
0:0 | 0:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:30(CET) | Kosice vs Trnava
|
2:1 | 2:3 | 2:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@12:30(CET) | Ruzomberok vs Pohronie
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:00(CET) | Z. Moravce-Vrable vs Podbrezova
|
0:2 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Skalica vs Komarno
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@13:00(CET) | Lipany vs Myjava
|
0:0 | 1:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@13:00(CET) | Spisska Nova Ves vs Dun. Streda
|
0:0 | 0:3 | 0:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:00(CET) | Poprad vs Myjava
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@16:00(CET) | Ruzomberok vs Liptovský Mikuláš
|
1:0 | 1:1 | 2:1 | |||||
@14:30(CET) | Samorin vs Kosice
|
0:1 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@14:30(CET) | Pohronie vs Banska Bystrica
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Sered vs Slovan Bratislava
|
1:2 | 1:3 | 1:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:30(CET) | Bardejov vs Spisska Nova Ves
|
0:2 | 1:4 | 1:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@15:00(CET) | Trnava vs Slovan Bratislava
|
0:0 | 1:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Z. Moravce vs Presov
|
1:0 | 3:0 | 3:0 | |||||
@17:30(CET) | Zilina vs Ruzomberok
|
1:0 | 3:1 | 3:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Podbrezova vs Ruzomberok
|
0:3 | 0:3 | 0:3 | |||||
@17:30(CET) | Banska Bystrica vs Zilina
|
0:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
@15:30(CET) | Presov vs Z. Moravce
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Michalovce vs Z. Moravce
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:00(CET) | Slovan Bratislava vs Podbrezova
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@18:00(CET) | Trencin vs Skalica
|
1:1 | 1:3 | 1:3 | |||||
@18:00(CET) | Trnava vs Zilina
|
2:1 | 4:2 | 4:2 | |||||
@18:00(CET) | Dun. Streda vs Banska Bystrica
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:00(CET) | L. Mikulas vs Ruzomberok
|
1:1 | 2:1 | 2:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@16:30(CET) | Banska Bystrica vs Slovan Bratislava
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@16:30(CET) | Podbrezova vs Trnava
|
0:1 | 0:3 | 0:3 | |||||
@16:30(CET) | Ruzomberok vs Michalovce
|
0:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
@16:30(CET) | Skalica vs L. Mikulas
|
1:0 | 4:0 | 4:0 | |||||
@16:30(CET) | Zilina vs Dun. Streda
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:30(CET) | Z. Moravce vs Trencin
|
1:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Dun. Streda vs Slovan Bratislava
|
1:1 | 2:3 | 2:3 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | L. Mikulas vs Z. Moravce
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@18:00(CET) | Ruzomberok vs Skalica
|
0:1 | 1:2 | 1:2 | |||||
@18:00(CET) | Trnava vs Banska Bystrica
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
@18:00(CET) | Michalovce vs Trencin
|
0:2 | 0:2 | 0:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Zilina vs Podbrezova
|
0:1 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Podbrezova vs Dun. Streda
|
1:0 | 2:0 | 2:0 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | Z. Moravce vs Ruzomberok
|
0:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:00(CET) | Banska Bystrica vs Zilina
|
1:1 | 1:1 | 1:1 | |||||
@18:00(CET) | Skalica vs Michalovce
|
2:1 | 3:2 | 3:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@20:30(CET) | Slovan Bratislava vs Trnava
|
1:0 | 1:0 | 1:0 | |||||
@18:00(CET) | Trencin vs L. Mikulas
|
0:2 | 2:2 | 2:2 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Trnava vs Dun. Streda
|
1:0 | 1:1 | 1:1 | |||||
@15:30(CET) | Zilina vs Slovan Bratislava
|
1:2 | 2:4 | 2:4 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@18:00(CET) | L. Mikulas vs Michalovce
|
1:3 | 1:3 | 1:3 | |||||
@18:00(CET) | Podbrezova vs Banska Bystrica
|
1:0 | 1:2 | 1:2 | |||||
@18:00(CET) | Skalica vs Z. Moravce
|
0:0 | 0:1 | 0:1 | |||||
Highlights | Match | Half Time | @90 min | Final | |||||
@17:30(CET) | Ruzomberok vs Trencin
|
2:0 | 4:1 | 4:1 | |||||